► O FIRMĚ  
  ► FOTOVOLTAICKÉ
    SYSTÉMY
 
  ► REFERENCE  
    Administrativní budovy  
    Bydlení, hotely  
    Obchodní centra  
    Občanské stavby  
    Průmysl, energetika  
   
  kde nás najdete:  
   
   
  tel.: 224 315 576  
  fax: 224 316 066  
  rmplan@rmplan.cz  
OBYTNÝ SOUBOR AMERICKÁ 1, PRAHA 2 /projekt M+R, techn.elektro/
– obytný soubor sestávající ze čtyř bytových domů s podzemními garážemi, bazénem, fitness a obchody. Hlavní kotelna o výkonu 650 kW, další kotelna o výkonu 100 kW, 11 VZT jednotek. Měření spotřeby tepla a vody s dálkovým odečtem v recepci, celkem 140 měřičů. Pro řízení navržen řídící systém Honeywell s podstanicemi Excel 500, Excel 50 a nadřazenou řídící centrálou, velikost systému 270 datových bodů.

PACHTŮV PALÁC A JIRÁSKŮV DŮM, PRAHA 1 – STARÉ MĚSTO /projekt M+R, techn. elektro/
– obytný soubor sestávající ze dvou bytových domů s hotelovým způsobem provozu – vlajková loď skupiny Orco, hotel La Maison. Teplovodní kotelna pro vytápění jednoho objektu, elektrické vytápění pro druhý objekt. Vytápění a klimatizace s IRC individuální regulací místností – unikátní řešení vytápění/chlazení na pokojích s jednou ovládací jednotkou
a propojenými systémy po sběrnici LON. Pro řízení navržen řídící systém Honeywell s podstanicemi Excel 50, Excel IRC a nadřazenou řídící centrálou. Stavba roku 2005.

HOTEL VILLA (ELIZZA) /projekt M+R, techn.elektro/
– rekonstrukce a přístavba prvorepublikové vily ve stylu Art Deco a přestavba na hotel ****. Kotelna 370 kW, VZT pro kuchyni, restauraci, jídelnu, halu a další prostory, bloková chladící jednotka. Pro řízení navržen řídící systém TAC s podstanicemi Xenta 400 a nadřazenou řídící centrálou, velikost systému přes 200 datových bodů. Uvedení do provozu v r.2008.

HOTEL LETENSKÁ – „BEST WESTERN“ /projekt M+R, techn.elektro/
– rekonstrukce administrativní budovy podniku zahraničního obchodu na hotel **** na Malé Straně. Teplovodní kotelna pro vytápění, vzduchotechnika pro restauraci, kuchyni, bar apod., VRV systém pro chlazení pokojů. Vytápění a klimatizace s IRC individuální regulací místností – unikátní řešení vytápění/chlazení na pokojích s jednou ovládací jednotkou
a propojenými systémy po sběrnici LON. Pro řízení navržen řídící systém TAC s podstanicemi Xenta 400 a nadřazenou řídící centrálou, velikost systému přes 300 datových bodů. Uvedení do provozu 12/2008.